آمریکا با " ارتش خدا "به جنگ ایران میآید

آمریکا با " ارتش خدا "به جنگ ایران میآید
نقل قول:

در ادامه فيلم ملاحظه مي گردد که فنجانهايي بر روي ميز ها قرار گرفته اند و روي هریک از آنها کلمه اي نوشته شده است. اين فنجان ها بنا به ادعاي مربي کمپ، نماد قدرت دولت شيطاني (ايران؟!) هستند و کودکان بايد براي افزايش شجاعت خود، اين ليوانها را بشکنند. کودکان نيز تک تک مي آيند و بنام مسيح (ع) اين ليوانها را مي شکنند…


در آمریکا، کمپهای انجیلی به نام کمپ عیسی Jesus Camp وجود دارندکه اوانجلیکال ها، فرزندان خود را به این کمپها می فرستند تا برای خدمت در ارتش خدا یا همان ارتش آمریکا؟!، آموزش ببینند.
در مورد یکی از این کمپها و فعالیتهای آن، فیلم مستندی توسط شبکه ABC News آمریکا تهیه شده است که در آن، به ابعاد مختلف کمپهای مذکور پرداخته شده است. لازم بذکر است که فیلم مذکور بسرعت از سایتهای اینترنتی حذف شد.

راین فیلم، کودکان انجیلی در حالیکه به پای عکس جرج بوش افتاده اند و آنرا تقدیس می کنند، مشاهده می شوند! دلیل این حرکت عجیب آنها این است که از دیدگاه نوانجیلی های افراطی جرج بوش تجلی خدا (حضرت مسیح (ع)!!!) می باشد! در مسیحیت تحریف شده، مسیحیان اعتقاد به سه وجود خدایی دارند: أب، إبن، روح القدس.

در یک صحنه از فیلم،کودکان بادست به عکس بوش اشاره کرده و میگویند This is the picture of God! این عکس خدا است!. علت این سخن احمقانه ، این است که آنها اعتقاد دارند جرج بوش با حمله به عراق، زمینه را برای بازگشت خدا ؟! ( مسیح (ع) )؟! آماده کرده است.
به همین دلیل جرج بوش را تجلی مسیح می دانند! ترجمه فیلم مذکور به طور خلاصه چنین است:

مجری برنامه: (Jesus Camp) نام فیلمی است که در این روز تعطیل پایان هفته در مقابل دیدگانتان قرار گرفته است. این فیلم درباره یک کمپ انجیلی به نام بچه ها در آتش Kids On Fire است که در آن به کودکان آموزش های فرهنگی و نظامی می دهند تا بتوانند سربازانی برای ارتش خدا باشند؛ این فیلم ابروهایتان را بالا می برد، (از تعجب) موها را بر تن سیخ می کند و پرسش های زیادی را در رابطه با نوانجیلی کردن کودکان مطرح می سازد.
خواندن دعاهای دسته جمعی، گریه برای رستگاری، دعا برای پایان دادن به سقط جنین و پرستش تصویر تجلی خدا! بخشی از فعالیتهایی هستند که در کمپ انجیلی خانم پاستور بکی فیشر در منطقه داکوتای شمالی (واقع در ایالات متحده و نزدیک دریاچه شیاطین) انجام می شوند. این برنامه ها با عنوان تبلیغاتی کودکان در آتش، موضوع برنامه مستندی بنام کمپ عیسی می باشند.

خانم بکی فیشر مسئول و مربی این کمپ می گوید: "مسئولیت من این است که آنان را آنچنان تربیت کنم که حاضر باشند جان خود را برای انجیل فداکنند، همان گونه که در پاکستان و فلسطین نیز چنین است و کودکان (نه جوانان!) حاضرند برای اسلام جان خود را فدا کنند." (در یکی از فیلمهای مربوط به این کمپ، خانم بکی فیشر صراحتاً از مسلمانان به عنوان دشمن یاد می کند.

یکی از کودکان میگوید:"عده زیادی از مردم بخاطر خدا میمیرند، در حالیکه هیچ ترسی ندارند کودک دیگری میگوید: "ما در حال انجام تمرینهایی هستیم تا بتوانیم جنگجو شویم، البته به روشی کاملاً مفرح. خانم بکی فیشر هم می گوید: "من تا بحال احساس نکرده ام که توسط کسی (منظور دولت آمریکا است) استثمار شده ام. "
مجری: "عده ایی در آمریکا بر این باورند که هدف کمپ مذکور، پرورش خوی شیطانی درکودکان است؛ اما عده ای نیز از این فیلم استقبال کرده اند. در دهه اخیر، ثبت نام جوانان در موسسات نوانجیلی افزایش چشمگیری داشته است؛ گروههای نوانجیلی، فعالیتهای خود را در مکانهای گوناگونی انجام می دهند که از جمله این مکانها می توان به فستیوال های Rock و مسابقات اسب سواری اشاره کرد.

بدین ترتیب همانگونه که ملاحظه فرمودید، ترویج فرقه منحرف اوانجلیکال، یکی از راه هایی است که تشکیلات جهانی فراماسونری برای نفوذ در مسیحیت مورد استفاده قرار داده است که متاسفانه این حرکت فراماسونری، تا حدود زیادی موفق بوده است.

در ابتداي فيلم، يکي از مربيان کمپ در حاليکه چکشي در دستش گرفته است، درجمع کودکان و خانواده آنها ميگويد: امروز مي خواهم به شما نشان دهم که مي توانيد در موقع مناسب، انسان متفاوتي باشيد؛ مي توانيد تهاجمي باشيد، مي توانيد بجنگيد. امروز مي خواهيم قدرت دولت شيطان (ايران؟!) را بشکنيم؛ آنهايي که قصد دارند به مدارس شما هجوم آورند و مسيح(ع) را از قلبتان بيرون بکشند؟! هنگامي که دولت ما، دولت عراق را نابود کرد، من ايمان آوردم به اينکه خداوند دارد از طريق دولت ما (آمريکا) با ما حرف مي زند؟! حال، مي خواهم ببينم که چه کسي مي خواهد اين فنجانها را که نماد قدرت دولت شيطان هستند، بشکند؟ چه کسي داوطلب مي شود؟

در ادامه فيلم ملاحظه مي گردد که فنجانهايي بر روي ميز ها قرار گرفته اند و روي هریک از آنها کلمه اي نوشته شده است. اين فنجان ها بنا به ادعاي مربي کمپ، نماد قدرت دولت شيطاني (ايران؟!) هستند و کودکان بايد براي افزايش شجاعت خود، اين ليوانها را بشکنند. کودکان نيز تک تک مي آيند و بنام مسيح (ع) اين ليوانها را مي شکنند تا به خيال خود قدرت شيطان را نابود کنند. پس از اين مراسم صد درصد روحاني؟! کودکان تحت تأثير قرار مي گيرند و گريه مي کنند! در پايان فيلم، خانم پاستور بکي فيشر (رييس کمپ) به کودکان مي گويد: اين پيشگوييها (پيشگوييهاي مکاشفات يوحنا) را یاد بگيريد و با آنها (مسلمانان، بخصوص ايرانيان) بجنگيد.
آخرين خبر درباره (Jesus Camp) اين که کمپ مذکور، در اواخر سال 2006، در دام فيلمهاي مستند و تبليغاتي خود افتاد و مجبور به تعطيلي شد؛ بدين ترتيب که به دليل ترويج خشونت درکودکان و شستشوي مغزي آنان (که درفيلمهاي تبليغاتي و مستند (Jesus Camp) بوضوح ملاحظه مي گردد)، اين کمپ مورد هجوم افرادي که خط مشي آن را نادرست مي دانستند، قرار گرفت و خسارات مالي فراواني ديد. به همين دليل مسئولان (Jesus Camp) تصميم گرفتند تا کمپ را براي مدت چند سال تعطيل کنند. البته لازم به ذکر است که کماکان کمپهاي نوانجيلي مشابه (Jesus Camp) در سراسر آمريکا به فعاليت خود ادامه مي دهند و تعطيلي (Jesus Camp)، تأثيري بر آنها نداشته است.

البرزنیوز

Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

w

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: